Live online yoga lessen met opname voor herhaling
Deze zomer live online yoga lessen volgen? Overal waar je bent kun je inloggen en meedoen, dus ook op je vakantie adres. In deze lessen werken we met de yoga strip en rugrol uit de ciritical alignment yoga.
Je kunt je vragen stellen in de les en doordat we dit samen doen heb je een stok achter de deur om toch de oefeningen te doen.
Als je niet “live” aanwezig kunt zijn krijg je een opname van de les zodat je deze in je eigen tijd kunt terugkijken.
Deze lessen zorgen ervoor dat je wervelkolom in de juiste stand terugkeert en rug, nek en schouderklachten en spanning verdwijnen.
Door veel zittend werk, gaat de kwaliteit van leven achteruit. Met de juiste oefeningen geef je een boost aan je welzijn en gezondheid.
De 9 lessen zijn op donderdag 20.00 – 21.15 uur van 7 juli t/m 1 september en kosten €99,= of €15,= per losse les.
Wil je liever een privé les op een ander tijdstip dat kan ook. Kijk bij privé les.



